Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm Türkiye geneline hizmet sağlayan Eryaman Nakliyat olarak son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası nakliye hizmetlerinde yurdun tüm bölgelerine ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve kapalı çelik kasa taşıma araçlarımız ile hiçbir sorun stres yaşamadan Avrupa standartlarında kaliteli, güvenilir hizmet vermekteyiz.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K3 yetki belgesi ile sorunsuz olarak Türkiye’nin her yerine taşıma hizmetimiz mevcuttur. Ekonomik fiyatlarla her bütçeyi aşmayan taşıma fiyatlarıyla artık herkes rahatlık ile taşınabilecektir. Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa gibi illerde şubesi bulunan Eryaman Nakliyat firmasının hızlı eşya transferleri sağlayabilmesi bakımından 4 ana ilde şubesi bulunmaktadır.

Taşıma öncesinde ücretsiz eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme doğrultusunda ne kadar personel çalışacağı, kullanılacak ambajlama malzemelerinin belirlenmesi, hangi boyutta bir aracın evinizi taşıyacağı, bina kat durumu gibi bir çok husus değerlendirilerek taşınma programı hazırlanır ve müşterimizin belirtmiş olduğu taşınma tarihinde eşyalarınızın transferi tamamlanır.

Şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Aylık ve haftalık olarak düzenlemiş olduğumuz nakliyat seferlerinden dolayı hesaplı olarak taşınmanızı belirleyebilirsiniz.

Hız, güven, kalite ve ekonomik bir taşınma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz