Dikkat Taklit Ediliyoruz

Eryaman evden eve nakliye ve nakliyat firması biziz

Dikkat Taklit Ediliyoruz

DİKKAT TAKLİT EDİLİYORUZ!

Eryaman evden eve nakliyat ismi şirketimizce tescil edilmiş olup ( T.C Patent Enstitüsü 2010/45097 ) numarlı Marka ile kaydmız yapılmış bulunmaktadir Ankara dışında hiçbir yerde şubemiz yoktur. İsmimizi taklit eden emek hırsızlarına karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Gerçek Eryaman Nakliyat firması bizim firmamızdır kesinlikle bu sitede başka web sayfamzı yokdur ismimizin taklidini yapan merkez nakliyatın sahibi yani onur doğan adlı emek hirsizi hakında fikri sinai hakları mahkemsisine başvuruda bulunmuşuzdur kendisi eryamanevdenevenakliyat.org adlı domani alarak bizim ismimizi kullanarak siz değerli müşterlerimizi dolandırabilir lütfen onurdoğan ve 0312 269 09 79 nolu numarda kesinlike ve kesinlikle alakamız yokdur bu kişi bir emek hirsizidir dikat edin..

Duyuru ( 06,03,2011) Önemli

İsmimizi taklit eden firmalar sayfasında. sizlerle de paylaşmak istiyoruz Ankara’nın en eski evden eve nakliyat firmalarından biri olan Eryaman Nakliyat Sektör içindeki başarılarından dolayı bazı firmalar tarafından taklit edilmeye başlandı.

Yaklaşık 5 (beş) yıldır bazı internet arama motorlarında Eryaman ismini kullanan emek hırsızlığı yapmaya çalışan ve siz değerlerli müşterilerimizi mağdur eden çoğu siteyi mahkeme kararıyla kapattık.ve halen çoğu internet sayfalarıyla mahkememiz sürüyor.

Google ve sponsor bağlantılarından çıkan çoğu sitenin başlığında Eryaman nakliyat ibaresi yer almak tadadır lütfen bu tür kelime oyunlarına dikkat edelim. Firmamızın tek adresi www.eryamannakliyat.com dur başkada web sayfamız yokdur.

Saygı değer müşterilerimiz gelin şimdi taklidimizi yapan bu siteleri dikkat edelim aşağıda yer alan sitelerle kesinlikle alakamız yokdur.

Saygılarımla

Eryaman Nakliyat Yönetimi

Eryamanevdenevenakliyat.org bu sahsa dikat edin

eryamannakliyat.net

Eryamanevdenevenakliyat.com

Eryamanevdenevenakliyat.org

Ankaraeryamannakliyat.com bu domain e hiçbir şekilde güven etmeyiniz

ankaranakliyatfirmasi.gen.tr

ankaraumutnakliyat.com

ankaradaevdenevenakliyat.info

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz