Ambalajlama - Paketleme

Taşınma işlemlerinde en önemli aşama ambalajlama ve paketleme bölümüdür.

Ambalajlama - Paketleme

AMBALAJLAMA - PAKETLEME

Eryaman Nakliyat ambalajlı ve paketlemeli taşımacılığın önemini vurgulayan nakliye şirketlerinin arasındadır. Ambalajlama ve paketleme nakliye işlerinde olmazsa olmazlardandır aslında. İyi bir şekilde paketleme işlemi yapılmayan eşyalar yükleme sırasında veya boşaltma sırasında zarar görmektedir.

Eryaman Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize taşımacılık hizmetlerinde en çok kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, ip, koli, gibi malzemelere yer veririz. Bu malzemeler oldukça dayanıklı ve sağlam malzemeler olduğundan dolayı taşınma sırasında kesinlikle eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmektedir.

Evden eve nakliyat veya sunmuş olduğumuz tüm hizmet alanları içerisinde evinizde bulunan tüm eşyaları en ince detayına kadar ambalajını yapıp yeni adresinizde paketlenen eşyalar ambalajından açılıp kullanıma hazır biçimde sizlere sunuyoruz.

Eşyalar paketlenmeden önce gerekli demonte işlemlerini yapıp ondan sonra paketleme aşamasına geçiyoruz. Demonte gören eşyalar genellikle mobilya aksamlardan oluşan eşyalardır. Mobilyalar firmamız bünyesinde çalışan marangozlar tarafından söküldükten sonra ambalajcı elemanlarımız tarafından paketlenir ve araç içerisine iyi bir şekilde istiflenerek taşımaya hazır hale getirilir.

Elektronik eşyalar kraft kağıtlara ve arkasından havalı naylonlara sarılarak taşınır. Kırılacak eşyalarınız içinse tek tek kraft kağıtlara sarılarak köpüklü karton koliler içerisinde taşınır. Yani mağazadan eşyalarınızı ilk aldığınız gün gibi paketlenmesi yapıldıktan sonra yeni evinize taşınır.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz